Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Úvod

Dobrý den, vítejte na stránkách rodinné chovatelské stanice boloňských psíků "La Amour de Bolonge", neboli v překladu boloňská láska, název stanice je inspirován láskou, kterou tito přátelé umí darovat.
Chovatelskou stanici máme zaregistrovanou od roku 2009. Vlastníme jednoho pejska Muffínka (Erny Od krásné řeky, 25.12.2007)  a dvě fenečky - Anitu Glandoveer, které říkáme Terezka, narozená 15.12.2008 v chovatelské stanici z Pardubic, je to vzácný boloňáček černé barvy.                                                 
Dášenka, neboli Golden Sun Od krásné řeky pochází z Frýdlantu a je narozena 2.12.2008.
K boloňáčkům jsem se dostala v roce 2008, když jsem velmi toužila mít pejska. Výběr této rasy mě zprvu nadchl, jen, co jsem viděla na internetu fotky štěňátek, málem jsem uvěřila, že jsou to plyšové hračky:-) kontaktovala jsem paní chovatelku z Frýdlantu a první pejsek byl doma. Rok poté jsme chtěli Muffínkovi pořídit kamaráda či kamarádku a hledali jsme barevného boloňáčka, výhradně celého černého a tak den před Vánoci jsme jeli s Muffínkem do Pardubic, aby se seznámil s černou Terezkou.
Jednoho hezkého nedělního dne jsme navštívili paní chovatelku z Frýdlantu, od které jsme měli Muffínka, aby viděla, jak vyrost a ta měla shodou náhod volnou fenečku, neplánovaně se stala naším třetím pejskem a tímto jsme založili chovatelskou stanici..... Vůbec nelitujeme, že jsme se rozrostli o tři pejsky, ba naopak, jsou to naše zlatíčka........
 
o čtyři roky později.....
 
......psal se den prosincový a to dvacátý osmý, roku 2011, kdy v tento den mých třicátin k nám do rodiny přišel andílek jménem Chaisy Aneriko, aneb moje Nellinka......vítej doma, sluníčko a Tobě děkuji, mužíčku......
 
 
    
TOPlist